Hakkımızda

        Uzman Fidancılık 2000’li yılların başından itibaren aşılı ceviz fidanı üretimine başlayan firmamız; günümüze kadar sürdürdüğü istikrarlı ve kaliteli üretim ile alanında önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. Ülkemizde ilk ceviz fidanı ihracatını yapan firmalardan biriyiz. Firmamızın aşılı ceviz fidanı üretiminde birinci önceliği; fidanların her türlü hastalıktan uzak olması ve çeşitlerinin ismine doğru ve standartlara uygun olmasıdır. Bu temel ilkelere bağlı olarak günümüzde 500.000 aşılı ceviz fidanını açık köklü ve tüplü olarak üretip gerek yurt içi, gerekse yurt dışına pazarlayarak ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağlamaktayız. Fidan talebinde bulunan üreticimizin arazi yapısı teknik elemanlarımız tarafından incelenmekte, bölge

için en uygun ceviz fidanı çeşitleri belirlenmekte gerek dikim öncesi gerekse dikimi izleyen dönemlerde teknik destek verilmektedir.Ülkemizin ceviz meyvesi ithal eden konumdan bu ürünleri dış pazara satabilen konuma gelmesi konusunda yoğun çaba gösteren firmamız bu türlerdeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu çevrede günümüzde en karlı meyvecilik yatırımı konumunda olan ceviz üretiminin en verimlisi, iç ve dış pazarların talep ettiği kaliteli ve standart çeşitleriyle yapılması çok önemlidir.Ceviz üretiminde dünyada en çok talep gören başta Chandler, Fernor ve Fernette gibi çeşitlerdir.

* Dikeceğiniz fidan ve çeşidini seçerken bulunduğunuz bölgeye en uygun fidanı seçmenizde yardımcı oluyoruz,
* Fidanlarımızı kendimiz ürettiğimiz için fiyatlarımızı makul tutuyoruz,
* Devlet desteklemesini almanız için gereken evrakları sizin için hazırlıyoruz,
* Fidan siparişlerinizi özenle paketleyerek kargo şirketleriyle size çok uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz,
* Fidanlarınızı dikerken size yardımcı oluyoruz ve ileride en iyi verimi alabilmenizi sağlıyoruz

Müşterilerimiz bizim için değerlidir, bizimle bir kez alışveriş yapan müşterilerimizin uzun yıllar boyunca her zaman tekrar bizi tercih etmelerinin sebebi şudur: “Kendi bahçemize layık görmediğimiz hiçbir fidanı asla müşterilerimize göndermeyiz.” Danışın yardımcı olalım, bize istediğiniz zaman telefon ile ulaşabilirsiniz. Ücretsiz danışmaknlık hizmeti veren tek firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Galeri